Kampanyalar

İlköğretim Grupları İngilizce Eğitimleri başlıyor.
İlköğretim Grupları İngilizce Eğitimleri başlıyor.

İlköğretim öğrencilerine özel hafta sonu gruplarımız açılıyor. Her Cumartesi - Pazar Sabah 09:30 - 13:30 saatleri arası Öğlen 14:00 - 17:30 saatleri arası

% 100 Öğrenme Garantisi veren tek kurum !
% 100 Öğrenme Garantisi veren tek kurum !

Eğitimlerimize devamsızlık yapmadığınız takdirde, eğer ki o kurdan başarısız olmuşsanız hiç bir ücret ödemeden aynı kuru ücretsiz olarak tekrar alma hakkına sahipsiniz.

YDS GRUPLARI'mız açılıyor.
YDS GRUPLARI'mız açılıyor.

YDS sınav eğitimi gruplarımız başlıyor. Sınav eğitim gruplarımıza katılabilmek için, öğrencilerimizin öncelikle B1 seviyesinde ingilizce yeterliliğine sahip olmaları gerekmektedir. Sınav eğitimlerimiz max.8 ila 10 kişiden oluşmakta olup, minumum 100 saatlik eğitimi kapsamaktadır. Temel amaç %100 başarı ile , hedeflenen YDS puanına ulaştırmaktır.

HAZIRLIĞA TAKILMAYIN, 1 YILINIZ SİZİN OLSUN.
HAZIRLIĞA TAKILMAYIN, 1 YILINIZ SİZİN OLSUN.

Hazırlık atlama sınavları üniversitelerin, öğrencilerine dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla uyguladıkları sınavlardır. Her üniversitenin yabancı dil bölümleri tarafından hazırlanan Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin çeşitli alanlarda (Grammar, writing, listening, reading, speaking) yabancı dile hakim olup olmadıklarını değerlendirmektedir. Sınavlar, üniversitelerin izlemiş oldukları yönetmeliğe göre soru sayısında ve içerdikleri bölümlerde değişiklik göstermektedirler. Çukurova Amerikan Kültür'de almanız gereken Proficiency skoruna göre size özel bir program yapılır ve program tamamlandığında hedeflediğiniz skoru alabilmeniz sağlanır. Uzman Eğitmen kadromuzla, sizinle bir olup, bu engeli birlikte aşmaya biz hazırız.

Eğitim Programları